Aktywne wątki, ale gdzie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


FAfEnC 22-01-16 19:32

Lasy miłakowskie nie mają nic ciekawego poza obozem koncentracyjnym i masowymi grobami (pięknnnne wiodoki, ale lasów), kiedys tak jak nad jezioro tak do lasu mieszkańcy robili sobie piknki a wiec ścieżka do lasu koło młyna posiadała ławki itp, aż za tory kolejowe gdzie można było palic ogniska, odbywały sie zabawy itp...tak samo było z jeziorem (ławki ogniska zabawy)- znam to z opowieści rodowitych mieszkańców-ciekawe, to są lochy pod duzym kosciołem, a szczególnie drugi poziom - masa szkieletów(byłem oszołomiony jak to zobaczyłem( a byłem tam), potem to zamurowali i nie ma dojścia, o ile wiem to nikt tam wiecej nie był, ale zawsze można sprawdzić, a kości to pradopodobnie z zarazy jaka spustoszyła miłakowo w jakimś tam wieku, to tyle co wiem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 31-01-16 2:19

Gdzie w Miłakowie był obóz koncentracyjny ? i gdzie są te groby ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Miłakowa 04-03-16 19:34

A ja tak bardzo chciałabym się dowiedzieć, gdzie jest obraz naszego grodu, który tyle lat wisiał w dużej szkole, obecnym Urzędzie Miasta i Gminy Miłakowo?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Miłakowa 06-03-16 9:47

Tę część ciała mam raczej małą, nie zmieścił by się, ale dziękuję za zainteresowanie. Nie odpisuj, nie lubię takiej wymiany zdań.

Odpowiedz Cytuj
PAMIĄTKA 02-04-16 16:18

Mieszkanko miłakowa nie tylko ty pamiętasz obraz grodu miłakowa ktory wisiał na ostatnim piętrze w byłej szkole i obecnym urzedzie gminy. Zagiał on w czasie tym gdy przeniesiono urzad gminy ,nastepnie był w srodku budynku przeprowadzany remont. Podczas remontu zdjęty. Nigdy nie powrocił na swoje miejsce. Trzeba pytac burmistrzow sprawujących urząd. Pracownicy nauczyciele powinni cos o tym wiedziec. Pra obraz grodu miłakowa to chyba iedyna pamiątka powstawania naszego teraz miasteczka. Jesli ktos chce cos napisac to pisz mądrze wszystko swiadczy o twojej inteligencji.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem