Co sądzicie o zarządcy i księgowej zarządzającymi WSPOLNOTAMI. MOZE TRZEBA BYŁO ICH WYMIENIC

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Włascicielka 24-04-16 14:45

Na zebrania wspólnot mieszkaniowych przychodzi z bloku po parę osób .Ksiegowa powinna przynieść dokumenty do wglądu i wytłumaczyć z czego się biorą poszczególne koszty i udokumentować.Przeciez na rozliczeniu dla właścicieli to czarna magia nic nie rozumieją widzą tylko cyfry.

Odpowiedz Cytuj
UBYTKI 13-02-18 12:47

Ubytki wody i sciekow nadal wystepuja w blokach. Pan sawicki przy spisie podlicznikow zawyzał o 3m/3 /tj 3000l. Spis licznikow nastopił na dzien 28 -29. 12. 2017. W kazdym mieskaniu. Zastanuwcie sie czy dokonał odczytu prawidłowo. Dodatkowo dopłacilismy i jeszcze zapłacimy za ubytki. Zastanowcie sie.

Odpowiedz Cytuj
Zainteresuj sie 23-02-18 12:23

Kazdy zagląda na stronę ale brak komentarzy.Mieszkancy Wspolnot mogli wiecej miec zainterowania prawidłowym rozliczaniem i zarządzaniem administratora.Czy według Was jest wszysko wporządku.

Odpowiedz Cytuj
Gość 05-10-18 22:21

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi jest usługą realizowaną na podstawie umowy cywilnoprawnej zawartej pomiędzy wspólnotą reprezentowaną przez Zarząd a firmą, która ma do tego uprawnienia. Jak się komuś nie podoba zarządzanie, to zgodnie z zapisami umowy może ją rozwiązać. Zatem nie rozumiem nieudolności właścicieli lokali, można sobie wybrać takiego zarządcę, który będzie spełniał oczekiwania - jest ich wielu na rynku. Szczytem głupoty jest ciągłe korzystanie z usług firmy, na którą wypisuje się takie głupoty.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem