Czy znamy naszych ksiezy i czy oni znaja nas?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 8

Parafianin 22-06-14 22:08

Znow namieszali na plebanii, Tym razem przynajmniej podali do wiadomosci kto jest kto. Tylko nie napisali kto teraz do kosciola bedzie chodzic.

Odpowiedz Cytuj
Pld 23-06-14 8:37

Ale numer... z 5 kapłanów zostanie tylko 3...

Odpowiedz Cytuj
Parafianin 23-06-14 9:06

I tak o jednego za duzo bo tylko dwie msze dziennie sa odprawiane. Na dokladke ta nikomu nie pasujaca godzina osma rano. O tej porze sporo ludzi rozpoczyna prace a pewno przed nia chcialoby do kosciolka wpasc. Ale u naszych przebierancow gorzej jak w urzedzie. Kancelaria dw razy w tygodniu otwarta po godzinie, w wakacje chorych odwiedzac nie beda, przemeczeni. No i zostal chyba Atanazy.

Odpowiedz Cytuj
Pld 23-06-14 10:30

Ale w niedziele 5 Mszy w Miłakowie i 2 na wioskach. A niech któryś się rozchoruje, to kto to obrobi...? A z rana to u nas na Mszy i tak same emerytki, więc bez różnicy czy to będzie o 8. Choć ciekawym byłoby zobaczyć Miłakowian przychodzących przed pracą do kościoła .

Odpowiedz Cytuj
Parafianin 23-06-14 15:01

Kiedys byl tylko sam Wlodyka i dal rade. Sam ogrod kopal, drzewka przycinal i owoce zbieral. Mial jeszcze Eldyty, dzis dla rownowagi jest Zabrowiec. Samochodu nie mial, ba nawet roweru. I jeszcze religii w kosciolku uczyl. Gospodyni byla tylko jedna, sumy w duzym kosciele byly odprawiane, sam spowiadal przed msza i zdarzyl. Za to byl koscielny i ludzie z terenu do sprzatania kosciola nie byli wyznaczani. A dzis, na plebanie mozesz dzwonic i tak nie ma komu otworzyc. Utrzymujemy stado zdrowych koni, ktorym sie robic nie chce.

Odpowiedz Cytuj
MAMAM 02-07-14 19:45

SMIECH I ZENADA- juz ani ja ani mojego dzieci do kosciola nie pójdą!!!!co to za masza dla dzieci ?????? gdzie o polityce pierdo....(bo juz tego inaczej nazwac nie mozna)i o zboczencach!!!!! PYTAM SIE, CZY TAM NIEDOROZWOJE SĄ CZY CO? i co to ma byc zacheta? ZYGAC SIE CHCE

Odpowiedz Cytuj
Pokurcz 02-07-14 20:11

I co zrobic jak u krasnoludka rozum proporcjonalny do wagi. On jest bardziej tepy niz niejedna kurpiowska siekiera. Skad wytrzasneli takiego wyrodka?

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 05-07-14 22:01

Ze strony internetowej parafii zginela zakladka "Rada parafialna". Czy to znaczy, ze zostala rozwiazana przez nowego proboszcza i bedzie rzadzic sam czy wstydzil sie nazwisk bylych komuchow i ja zwyczajnie ukryl?

Odpowiedz Cytuj
Przebil naszego konusa 07-07-14 20:45

Szczepionki podawane dzieciom są produkowane z płodów po aborcji - takie słowa mieli usłyszeć wierni w czasie niedzielnej mszy w kościele Zesłania Ducha Świętego w Zwoleniu.

Odpowiedz Cytuj
Parafianin 08-07-14 19:20

U nas juz osmy a na stronie plebana jeszcze dwudziesty dziewiaty. Na cholere ta strona jak nie jest uaktualniania. Podobnie z gminna. Jaki pan taki kram.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem