Czy znamy naszych ksiezy i czy oni znaja nas?

Strona 5 z 8

Parafianin 08-07-14 19:20

U nas juz osmy a na stronie plebana jeszcze dwudziesty dziewiaty. Na cholere ta strona jak nie jest uaktualniania. Podobnie z gminna. Jaki pan taki kram.

Chciales to masz 10-07-14 19:06

Zamiast ci podac ogloszenie i intencje mszy to zlikwidowal te zakladki. Mozna? Mozna! Pokazuje kto tu rzadzi. a to sie jeszcze okaze.

Mamy nowego proboszcza 12-07-14 11:48

Z kim nie pogadasz kazdy ma proboszcza za przyglupa. Siedzi w konfesjonale i nie wiem na co liczy jak i tak u niego sie nikt nie spowiada. podobnie u Atanazego. Niedlugo nie bedzie zadnego spowiednika. Alez durna ta milakowska spolecznosc! Nikt sie nie odezwie, nikt z kosciola w czasie politycznego kazania nie wyjdzie. Widac tego wam trzeba zeby wioskowy glupek waszymi duszami rzadzil.

Parobek biskupa 14-08-14 7:40

Widzicie jak jest traktowana nasza parafia i jej proboszcz? Biskup zamiast nas odwiedzic i samemu bierzmowac dzieci wyslal jakiegos podrzednego ksiezyne. Ale co zrobic jak zarzadza nasza spolecznoscia wsiowy przemadrzalek?

Dobrodziejka 23-09-14 21:33

Ważne, że szafarze są...ha, ha, ha...

Szafarze..... 24-09-14 15:38

...czy szuje i plotkarze. Atrachimowicz przechodzi sam siebie. Chce dorownac Zablockiemu. A pleban w lapki klaszcze......

Strona internetowa 01-11-14 17:03

Gdzies wcielo strone internetowa parafii? Wczesniej nowy zarzadca stada znacznie ja okroil z niewygodnych zakladek, w ogole nie aktualizowal a czyzby teraz poddal dekapitacji?

Strona sie odnalazla 02-11-14 8:36

Tylko nie znajdziesz w niej ogloszen parafialnych, intencji mszalnych ani zadnych interesujacych aktualnosci. Parafia zamarla! Nawet a Gazecie Olsztynskiej na niedziele jest podana aktualna ewangelia i jej omowienie. Tutaj funkcyjny woli pluc glupoty ludzio do ucha, tylko, ze ludzi coraz mniej przychodzi. Jak duza jest parafia widac bylo wczoraj na cmentarzu. To, ze byli przyjezdni niewiele zmienia wynik. Ilu naszych wyjechalo za to w rozne strony. A na codzien kosciol pusty bp funkcjonariusze zamiast ludzi przyciagac - odstraszaja.

A nasz kierdziolek mowi.. 16-12-14 14:43

...o nacisku polskojezycznych mediow na biskupow. Co on czyta, co oglada albo co pali? cyt: >>>>>Abp Hoser przekonywał, że biskupi przystąpili do komitetu honorowego ze względu na "pewne pozytywne hasła, jakie temu zgromadzeniu przyświecały", np. umacnianie demokracji. Stwierdził też, że marsz był mocno upartyjniony. - Dlatego właśnie nuncjusz przypomniał, iż wobec tego typu inicjatyw, duchowni powinni zachowywać dystans - tłumaczył biskup warszawsko-praski

Franciszkanie bankrutuja 20-12-14 12:29

Niech przestroga dla naszych bedzie wtret o szkodach wyrzadzonych przez ludzi, ktorymi sie franciszkanie otoczyli. A moze to taka moda albo jakis imperatyw zeby otaczac sie szujami? W naszym przypadku funkcjonariuszami ustroju slusznie minionego. --- cyt: >>>>Oficjalnie nie wiadomo, co kryje się pod hasłem "podejrzane operacji finansowych" prowadzonych przez drugi co do wielkości katolicki zakon świata. Włoskie media wskazują jednak na jeden z hoteli znajdujących się przy placu św. Piotra, z widokiem na bazylikę. Zakon kupił go za miliony euro i poniósł horrendalne koszty remontu. Inny trop wiedzie do Szwajcarii. Poprzez tamtejsze banki franciszkanie mieli inwestować w spółki, które, jak się okazało, handlowały bronią. Przeciwko tym przedsiębiorstwom toczą się śledztwa, w związku z czym konta szwajcarskie franciszkanów zostały zajęte. Zakon - według włoskich mediów - stracił dostęp do dziesiątków milionów euro. Skarbnik rezygnuje, włoscy śledczy badają finanse Ojciec Perry twierdzi, że wyrządzenie szkód zakonowi byli zamieszani ludzie spoza jego szeregów. A "podejrzane operacje" prowadzono w czasach, gdy zakonem kierował jego poprzednik - kardynał José Rodriguez Carballo. Obecnie przewodniczy on Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, czyli z ramienia Watykanu sprawuje nadzór nad zakonami. Sprawa jest dla zakonu niezwykle niewygodna, bo jego założyciel św. Franciszek i jego naśladowcy żyli przecież w ubóstwie. Do tego nawiązuje też papież Franciszek. Generalny skarbnik zakonu Giancarlo Lati zrezygnował, a finanse franciszkanów badają już włoscy śledczy
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem