Geodeta smoliński

Strona 3 z 4

I jeszcze pytanko 26-09-14 12:45

Czy te wyrazy czytasz tak jak sa napisane? Piszesz, ze brzmia beznadziejnie, to rozumiem, ze je tak czytasz /bedzie, madry/ bo jak inaczej mozna uslyszec brzmienie? Jesli tak to niezly z ciebie jajcarz. Wiesz, ze srednio inteligentny szympans przeczyta polskie wyrazy z pisana co druga litera a bardziej rozgarnietemu wystarczy co trzecia? Jeden warunek - musza te okrojone z liter wyrazy byc uzyte w zdaniach a w miejsce brakujacej litery winna byc wstawiona kreseczka badz kropka, zeby bylo wiadomo ilu literowy jest to wyraz.

Odpo 12-10-14 22:02

Smoliński to light nasza opieka to dopiero bezpieka a niejaka pani Gosia H. expert od alimentów to dopiero wzór cnót wszelakich rodem z poprzedniej epoki

Xxx 23-10-14 19:33

Jednym słowem urzędniczki celebrytki

Stonoga 27-10-14 22:22

W szkole to jest dopiero kongo. Wielka i wszechmocna dyrekcja zatrudniła do szkoły nawet swoją koleżankę z Dobrego Miasta. Całe przedszkole też jest obsadzone niedoszłymi synowymi i jej rodzinką łącznie z Boguchwałami. To jest dopiero nepotyzm, z tym się zgodzę z przedmówcą. I co na to wielki brat pan burmistrz? Nic. Wszystko mu się podoba i nie widzi problemu.

Kolesie rządzą 29-10-14 18:02

Młoda K. to ma jeszcze pół etatu w opiece i etat u nas w Boguchwałach. A do tego została zatrudniona w ciąży. Wiem to, bo w tej grupie mam dziecko. To jest dopiero szczyt szczytów głupoty i kolesiostwa.

H2O 29-10-14 21:56

Mówicie tylko o zespole szkół, ale przyjżyjcie się temu co się dzieje w esce. Tam dopiero kongo. Folwark rodzinny.

Aga 30-10-14 8:33

No to sami widzicie, trzeba wreszcie tą całą bandę rozgonić !

New Age 30-10-14 10:21

Trzeba zebrać siły. Tworzymy tylko małe anonimowe i nieliczące się grupy osób niezadowolonych z obecnej sytuacji, które nie bardzo wiedzą na kogo maja liczyć. a jak wiadomo tylko w jedności jest jakaś siła. UM , Zespół Szkól i jeszcze parę instytucji publicznych jak i prywatnych które podlegają tylko jednemu i miłościwie im panującemu próbują stworzyć coś na wzór prywatnego państwa a reszta nie zrzeszona liczba mieszkańców ma siedzieć cicho,nie narzekać i nie wyrażać swoich poglądów bo może to się odbić czkawką

John 31-10-14 23:27

Synek dyrektora, którego tatuś przyjął do pracy i synową, no i wreszcie Małgosię żonkosię, pcha się jeszcze do koryta, władza już mu się śni. niech wreszcie skończy licencjat który robi 10 lat. ciekawe po kim jest taki inteligentny?

Były mieszkaniec 01-11-14 17:46

Pewnie po mamusi. Jak dziś pamiętam jak nas wyzywała od pegerusów. Dobrze, że już nie mieszkam w tym grajdołki=u
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem