Internet dla wykluczonych

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Netowiec niedoszly 31-08-14 7:53

Z wielkim szumem, zdjęciami, materiałem prasowym na cala stronę Gazety Morąskiej odbyła się uroczystość wręczania...no właśnie czego? Okazuje się, ze bezużytecznych bubli. Miala być łączność ze światem a łączności nie ma. Dodali jakieś antenki /nikt wcześniej nie sprawdzał jak zadziałają/ i dalej cisza w eterze a raczej w cyberprzestrzeni. Gminny urzędnik rozkłada ręce i udaje zapracowanego głupka, choć i bez udawania na takiego wygląda a ludziska dalej nie mogą ze sprzętu korzystać. Czy znów trzeba poruszyć prasę i telewizje żeby cos drgnęło w tym temacie? Jaki problem zerwać umowę z dziadowska firma, która nie zapewnia dostawy internetu? No chyba, ze z ta firma najpierw się jakoś powiązało..... Narazie tylko pięknie prezentują się dyplomy i prasowe laurki.

Odpowiedz Cytuj
Urzednicy pracuja..... 01-09-14 17:09

...na nastepna kadencja burmistrza. Wystarczylo, ze wzial urlop i opuscil mury tego balaganu a juz bezholowie podnosi leb.

Odpowiedz Cytuj
X 13-10-14 17:47

Panie Burmistrzu! Ruszy Pan swoich urzędników, niech w końcu uruchomia ten internet. Wywaliliście grubo ponad setkę tysięcy w bloto. Czy mamy poinformować CBA, ze przetarg był ustawiony specjalnie pod firmę, która nie zapewnia dostępu do internetu za to dala najltansza oferte ofertę? Tanie mięso jedzą psy i takim mięsem na dokładkę za szyba chce Pan nakarmić kilkanaście rodzin, które dostały komputery w ramach likwidacji wykluczenia internetowego. Komputery owszem maja ale z internetu nadal są wykluczeni.

Odpowiedz Cytuj
New Age 01-11-14 13:41

Brak internetu, Bądź długi czas oczekiwania na uruchomienie go, w obecnej dobie ma ogromne znaczenie. Większość mieszkańców z prawem do głosowania, to pokolenie które większość wolnego czasu spędza przed komputerem.Internet jako okno na świat, ułatwia komunikacje, oraz daje możliwość prowadzenie konwersacji na różne tematy.Jest to nowoczesny sposób aby się zrzeszać i ogłaszać swoje nie zadowolenie co naszej obecnej władzy panującej może być lekko nie na rękę. Może to nieść za sobą spora liczbę zwolenników. a jak wiadomo mała kula toczona po śniegu tworzy po niedługim czasie coś wielkiego a do lawiny to już tuż tuż

Odpowiedz Cytuj
No to odkryles! 01-11-14 16:47

Pewno dlatego ci obdarowani komputerami nie maja dostepu do internetu zeby sie nie skrzyknac i glosno Burmistrzowi nie podziekowac.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem