Kaszeta

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Swiadek 13-11-14 16:09

Ten sprawny inaczej wjechal przez przejscie dla pieszych pod zieleniak, zostawil auto z wlaczonym silnikiem a gosciowi, ktory zwrocil mu uwage najpierw wmawial, ze nie zna przepisow bo moze tak stac do minuty a nastepnie uznal, ze argumentem bedzie jak mu zagrozi, ze przyp. mu w leb. Wymiekl dopiero jak gosc wlaczyl nagrywarke. Rzekomo ktos taki ma dostep do broni i jest kuratorem. Czy to prawda?

Odpowiedz Cytuj
Krzyś 12-12-14 23:11

Jest kuratorem i nieoficjalnym szeryfem Miłakowa i jak ktoś mu podskoczy to może go nawet prawnie zastrzelić więc zastanów się co piszesz, bo Kaszeciak kawał chłopa hahah

Odpowiedz Cytuj
X 13-12-14 11:30

Jak jest kuratorem to niedlugo nim nie bedzie. A zastrzelic to on moze kure a i za to obroncy zwierzat przed oblicze sparwiedliwosci go zaciagna. To, ze kawal chlopa? Bolek tez byl kawal chlopa a jak wyglada dzis. Tyle, ze Bolek mial cos w glowie.

Odpowiedz Cytuj
Misio 13-12-14 22:25

A co, Bolek źle wygląda? Moim zdaniem jak na swój wiek trzyma się super. Nie wiem po co przywołałeś tu postać Bolka skoro chodzi nam o Lolka :-) tzn. Darka. No widzisz przez ciebie aż sam się pomyliłem. A kuratorem będzie dalej, bo nie ty go przyjmowałeś i nie ty go będziesz zwalniać, kadrowcu jeden

Odpowiedz Cytuj
Kurator 14-12-14 12:33

Zeby byc kuratorem trzeba miec jakis kregoslup moralny. O rozumie i wygladzie zewnetrznym nie wspomne. Wiesz kto typuje ludzi na kurotorow spolecznych?

Odpowiedz Cytuj
Misio 14-12-14 21:11

Nie wiem kto ich typuje, bo mnie to nigdy nie interesowało tak samo jak bycie śpiochem czyli ławnikiem sądowym. Pieniądze z tego żadne a wrogów sobie tylko można narobić. Powiedz mi jaki poważny i normalnie zarabiający gość chce być kuratorem lub ławnikiem. Funkcje te biorą nieudacznicy albo emeryci z uwagi na nadmiar wolnego czasu. Jak mnie będzie interesowało jak zostać kuratorem to sobie w Google wpiszę i będę wiedział.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem