Kibicujemy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Agat 25-06-16 21:56

Jeżeli podobał wam się motoryzacyjny doping dla Polaków to zapraszamy do powtórzenia przed następnym meczem. To już w czwartek 30.06 o godz. 21.00. Myślę, że możemy się spotkać o 19.00 na parkingu przy stadionie, weźcie flagi, ubierzcie się w polskie barwy i do boju Polsko bo biało czerwone to barwy niezwyciężone.

Odpowiedz Cytuj
Agat 01-07-16 12:47

Pomimo naszych śpiewów, trąbienia, okrzyków, malowania i innych form dopingu nie udało się pokonać Portugalii. Ale najważniejsze, że byliśmy razem, potrafiliśmy się zorganizować i zachęcić innych do kibicowania. My wygraliśmy, polscy piłkarze niestety nie. Było warto koniec kropka. 09.07.2016 r. odbędzie się II Memoriał piłkarski im. J. Dejny. Pojawił się pomysł aby przy tej okazji powtórzyć tego typu rajd tym razem poświęcony pamięci naszego kolegi Janka. Ja jako organizator memoriału uważam, że warto uczcić pamięć kogoś, kto być może nie umiał pomóc sobie, ale wielokrotnie pomagał innym. Jeżeli macie ochotę poświęcić chwilę Jankowi w takiej formie gorąco zapraszam pod szkołę od strony ul. Olsztyńskiej o 10.45. Przyjedźcie qadami, samochodami i na motorach tym razem bez flag i biało - czerwonych barw. Zapraszam serdecznie również do kibicowania tym, którzy będą grali w piłkę, to też może być fajna zabawa.

Odpowiedz Cytuj
Agat 01-07-16 12:49

Jeszcze jedno, w dzisiejszej morąskiej jest zdjęcie i krótki opis tego co się działo przed meczem ze Szwajcarią.

Odpowiedz Cytuj
Agat 04-07-16 12:41

Przy okazji tego sportowego wątku chciałbym poinformować,że rusza od nowa strona MGKS Miłakowo. Adres to [LINK], tam można zobaczyć kilka zdjęć z akcji kibiców przed meczem z Portugalią.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem