Mee....lina Bar

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Przejezdna 19-05-14 14:11

Zajrzałam na to forum z ciekawości, po tym jak dowiedziałam się, że do Miłakowa zagościły Kuchenne Rewolucje. Czytam i czytam i nie mogę uwierzyć! Mieszkańcy ubliżając sobie na wzajem, wystawiają ocenę nie tylko Mee...linie, ale i samym sobie. Co drugi mieszkaniec Miłakowa jest po szkole specjalnej??? To na prawdę kiepska wizytówka Waszego miasteczka... Wątek, który mógłby służyć celom czysto informacyjnym przybrał formę pojedynku na wulgaryzmy... Nie warto! To nie przyciągnie do Was turystów... A co do Mee...liny: wystrój super, na miarę akademickiego klubu! Atmosfera przyjemna, dobra kuchnia, rachunek nie odstrasza. Wrócę na pewno, kiedy znów będę przejazdem.

Odpowiedz Cytuj
Ty nie musisz wracac 19-05-14 15:13

Ty albo tam pracujesz albo jestes wlascicielem tej ciemnicy. Co komu smakuje, jeden woli ogorki drugi Ogorka corki. Najesc sie z zjesc to wielka roznica! I przestan umoralniac! Znow dzwon do ADMINA zeby niewygodne komenty zlikwidowal.

Odpowiedz Cytuj
MAJA 20-05-14 13:59

Byłam i mi sie podobało. A Wam pyskate wymoczki jak sie nie podoba to może sami cos otworzycie w naszym zapyziałym mieście pełnym przydupasów i nierobów, nic tylko każdy krytykuje i liże dupe władzy.

Odpowiedz Cytuj
Bylas i ci sie podobalo.. 21-05-14 7:05

Czy bylas i ci smakowalo? Jak lubisz zrec smieci to gratuluje!

Odpowiedz Cytuj
Cezary 22-05-14 23:57

Szukam Pana Cezarego Karpińskiego z Waszej wioski był kiedyś .Może ktoś go pamieta rocznik 1966.No trudno że nie ten wiek ale może ktoś pamieta.

Odpowiedz Cytuj
Z jakiej wioski ciuraku? 23-05-14 11:15

Milakowo zawsze bylo i jest miastem. Jak mnie ktos kiedys zapytal o Morag to zawsze odpowiadalem, ze to taka dziura 15 km od Milakowa. Tyle, ze potem komuna zamulila to miasto posciaganym z roznych pegeerow pospolstwem.

Odpowiedz Cytuj
MAJA 25-05-14 13:49

Miłakowo zawsze było wsią a prawa miejskie zostały mu nadane dopiero w 1998 roku. Więc nie przesadzaj z tym że Miłąkowo było miastem

Odpowiedz Cytuj
Piotr 26-05-14 8:09

Bylem wczoraj z moja corka zamowilem pizze na ktora czekalem ponad godzine ,po 30 minutach przyszli goscie i po cwili dostali moj pizze katastrofa zaplacilem za wode i sok i wyszlismy z moja corka ,nikt nawet mnie nie przeprosil nie polecam ani ja ani moi znajomi napewno tam nie zawitaja, jedna z kelnerek to jakby za kare tam pracowala ,nigdy wiecej porazka

Odpowiedz Cytuj
Poprzewracalo.... 26-05-14 20:36

...im sie w dupach, bo w glowach dawno maja poprzewracane. Dlatego wzieli pokrecona Geslerowa bo swoj do swego....

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem