Mee....lina Bar

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Cair 31-05-14 15:08

Mieszańcy Miłakowa piszą jakby mieli cztery klasy Szkoły Podstaw owej.

Odpowiedz Cytuj
Do cair: 31-05-14 21:58

Rzeczywiscie napisales jak klasyczny niedouk. Pal szesc literowki, ale po co te duze litery w "szkole podstawowej"? Najgorzej jak baran szuka glupszego od siebie.

Odpowiedz Cytuj
Cair 01-07-14 15:34

Dlaczego administrator toleruje taki język na forum pomimo ,że pisze jedynie kilku smarkaczy. Szkoda że tak mało pokazane zostało w programie p.Gessler same Miłakowo którego przed wieloma laty bylem mieszkańcem.

Odpowiedz Cytuj
Do cair: 01-07-14 19:21

Rozumiem, ze swiadomie zaliczyles sie do mentalnych smarkaczy. Skad wiesz kto tu poza smarkaczem o krzywce "cair". Jak ci sie nie podoba wlasny jezyk to wyliz nim ADMIN-owi doope.

Odpowiedz Cytuj
Bolo 01-07-14 20:59

Popieram kiedys byłem z rodzinka w srodku i zamówiłem koryto ale ze pogoda była ładna to powiedziałem ze bedziemy na zewnatrz w ich ogródku i niby wszystko ok ale po około20 min przychodzi jakis będzwał i mówi mi ze musze najpierw zapłacic a dopiero zamówienie bedzie zrealizowane bo niby jest na zewnątrz hehehe pytam sie nygusa czemu wczesniej nie poinformował o tym to powiedział ze szef przy tak duzym zamówieniu kaze płacic z góry hahahahahaha

Odpowiedz Cytuj
Z chama na pana 01-07-14 22:25

Tak to jest jak cham robi sie bogaty. Nie znam wiekszego niebezpieczenstwa. Gdyby zarl na okraglo to co serwuje innym to po miesiacu rzucilby ten balagan. Skad sie w Milakowie wzielo tylu przypadkowych niby-biznesmenow? Co powiecie o wiesniactwie z blaszaka na Daszynskiego? Albo o budce po dawnej ksiegarni? Albo o kwiaciarni pani niby-radnej, przybocznej komucha Zablockiego? Niech ktos wymienia dalej bo mi sie nie chce......

Odpowiedz Cytuj
EeXotU 02-07-14 19:47

TAK SIE ZBLAZNIL W TYM PROGRAMIE ZE SZOK, ta zona powinna go pogonic

Odpowiedz Cytuj
Dm 06-07-14 13:44

Mentalność mieszkańców małych miejscowości. Oczernić innych, bo samemu mi się wiedzie nie najlepiej. Pracowników wyzwać od najgorszych, bo sam jestem na bezrobociu, może się uda zająć czyjeś miejsce... Ludzie! Weźcie się do roboty! Jest wolność prowadzenia działalności gospodarczej. Każdy może ją sobie otworzyć i przekonać się jakie kokosy można zbić na własnym biznesie! Poza obrotem pieniądzem na papierze, zysku praktycznie nie ma! Pozdrawiam właścicieli Mee...Liny. Róbcie dalej swoje - ale jeśli są głosy, że pracownik się nie spisuje - słuchajcie klienta.

Odpowiedz Cytuj
Bolo 06-07-14 18:20

Jaka mentalnośc człowieku co ty piszesz gdybym był na bezrobociu to nie stac by mnie było na wizytę tam a jezeli pracuje to dobrze wykonuje swoją prace skoro szef jeszcze mnie nie zwolnił i tego samego oczekuje w mniejszym lub wiekszym stopniu od innych poniewaz zostawiam tam cięzko zarobione pieniądze a jak pracownik robi mi wielka łaske i traktuje jak zło konieczne to mam to w d...pie wole isc na przystanek tam można przynajmniej spoko spedzic czas

Odpowiedz Cytuj
Konsument 06-07-14 21:40

Jak mam jesc w Milakowie w niby jadalniach to wole jechac do Moraga. Czemu ten gosciu u siebie tego szamba nie zrobil? Bo by go konkurencja zjadla. Podobnie z restauracja na gorze. Kucharz nawet nigdy nie stal kolo dobrego kucharza. Wypieprzenie pieniedzy w bloto.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem