Mee....lina Bar

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 4

Urlopowiczka 16-07-14 16:29

Cóż za kąśliwe komentarze? To przerażające,jak ludzie potrafią być zawistni...W dodatku nie szanują tego,co mają na miejscu,jakby nie rozumieli,że czyjś sukces to fajne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi i zapłacone przez właściciela podatki,miejsce pracy dla kilku osób itp. Do Miłakowa trafiliśmy przypadkiem w sobotę 05.07.2014.W okolicy mieliśmy zarezerwowany nocleg.Cały dzień w podróży,gdyż po drodze zwiedzaliśmy różne miejsca więc zmęczeni i już trochę głodni.Stanęliśmy na rynku,by zrobić zakupy i przy okazji może coś zjeść.Zapytaliśmy ludzi pod sklepem,czy uda nam się zjeść gdzieś jakąś zupę i wskazali nam Mee...linę.Jakież było nasze zdziwienie,że w tak małej miejscowości jest lokal,w którym M.Gessler robiła swoje rewolucje.Zjedliśmy przepyszną kwaśnicę ze sporą porcją żebarka za jak dobrze pamiętam 9zł,czyli mniej niż paczką papierosów.Lokal pozytywnie nas zszokował swoim wystrojem,a kelnerki były przesympatyczne.Jesteście jednak zbyt mało rozreklamowani. Dorota i Mirosław z Grudziądza C.d.n na razie chcę sprawdzić,czy uda mi się wysłać ten post.

Odpowiedz Cytuj
Urlopowiczka 16-07-14 18:03

Jeszcze parę słów do mojej poprzedniej wypowiedzi.Jeśli mogę doradzić coś właścicielom,to powinniście bardziej się reklamować,bo Was wcale nie widać.Jechaliśmy od strony Bolit i jako obcy,nie zauważyliśmy,że w tym miejscu możemy coś zjeść.Dla nas widoczny był zamknięty lokal przy głównej ulicy,chyba była tam kiedyś piekarnia,czy restauracja.Od strony Dobrego Miasta jeszcze gorzej Was widać-ktoś,kto jest przejazdem skupia się,na tym,co od razu rzuca się oczy,a Wy jednak jesteście z boku i w piwnicy.Podczas naszego pobytu dużo jeździliśmy i M.Gessler robiła rewolucje w wielu lokalach,ale to od razu widać,bo inni np.w Kętrzynie mają wywalone wielkie banery z jej podobizną(to z pewnością przyciąga). Poza tym,jakoś mało widoczna była dla nas informacja z godzinami,w których bar jest czynny-w każdym razie my jej nie zauważyliśmy.W niedzielę byliśmy u Was ponownie o godz.21.45-wiem,że to póżno,jak na małą miejscowość,ale łudziliśmy się,że może jednak coś jeszcze zjemy(jechaliśmy z Kętrzyna).Jest pełnia sezonu turystycznego i długo widno więc ludzie jeszcze się kręcą.W poniedziałek też byliśmy na chwilę,zamierzaliśmy jeszcze wrócić,ale po kanapkowej niedzieli,przezornie najedliśmy się już w Olsztynie i nie byliśmy na tyle głodni.Podsumowując lokal jest świetny! Pewnie trochę szokuje,ale gdybym tylko mieszkała bliżej,to u Was zrobiłabym swoje okrągłe urodziny,które tuż,tuż Dzisiaj, z ciekawości obejrzałam w necie odcinek z Waszymi rewolucjami,bo akurat tego wcześniej nie oglądałam.Było ciężko-mam nadzieję,że Wam się uda i zawistni ludzie Was nie zniechęcą.Powodzenia! Proponuję też zostawić swoje ulotki w gospodarstwach agroturystycznych itp. Dorota i Mirek z Grudziądza

Odpowiedz Cytuj
No i wulgaryzm wszedl 17-07-14 8:27

A niby jest automatyczne wyszukiwanie.

Odpowiedz Cytuj
Ciekaw jestem..... 17-07-14 8:31

...czy automatyczne wyszukiwanie usunie ten i poprzedni wpis? Nie zawieraja wulgaryzmow ale sa zwiazane z pierwszym wpisem. Tu sie ADMIN odkryjesz. Czemu nadal nie dziala telefon /fikcyjny numer/ ani poczta?

Odpowiedz Cytuj
No i widzisz.... 17-07-14 11:58

Zapierdzalasz recznie!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem