Pani nauczycielka martyniak

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Mama 09-06-15 15:02

Do wszystkich rodziców, którzy w przyszłości będą oddawali swoje pociechy do klasy pani Martyniak. Nie róbcie tego!!! Mnie też ostrzegano od samego początku i mówiono aby przenieść dziecko, ale jako osoba nielubiąca się sugerować czyjąś opinią( a osobiście tej pani nie znałam) niestety nie posłuchałam tłumu. A trzeba było, bo teraz dziecko się męczy: jest zniechęcone do nauki, mówi że pani krzyczy na dzieci, pani faworyzuje "elitarną" grupkę dzieci, do tego ocenia jak profesor na studiach: za zrobienie jednego błędu np.na 20 zadań już jest ocena niżej (i gdzie tu motywacja dziecka do nauki), najlepiej jakby dzieci wszystkiego nauczyli rodzice w domu a pani miałaby spokój na lekcji. Przecież pierwsze lata nauki w szkole są najważniejsze, a przez takich nauczycieli pozostanie tylko trauma i dla dziecka i dla rodzica.

Odpowiedz Cytuj
Tola 10-06-15 18:56

Moich dzieci nie uczyla, ale to prawda, ze strasznie sie wydziera, syn czesto opowiadal, ze ow pani tak sie drze, ze slychac ja na calym skrzydle, i dziekuje, ze nigdy nie mial przyjemnosci goscic w jej klasie jako uczen

Odpowiedz Cytuj
Ja 10-06-15 23:36

Przykre.....zebranie w przyszly wtorek.....nie mozna przyjsc i porozmawiac? najlepiej obsmarowac kogos po nazwisku nie ujawniajac swojego.....

Odpowiedz Cytuj
A jak jak nie po nazwisku 11-06-15 6:16

Nauczyciel w szkole jest osoba publiczna i nie ma naduzycia jak ktos wymienia jego nazwisko. Natomiast podanie swojego w taki przypadku oznacza skazanie dziecka na pieklo w szkole. Raz przez dzieci, dwa przez nauczycieli, i to wszystkich bo w tym zawodzie podobnie jak u lekarzy zmowa milczenia i stadne dzialania w obronie wlasnych czterech liter siegaja czasow komuny. Skoro jestes "ja" taki madry to podaj swoje nazwisko.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 11-06-15 8:33

Czy "ja" myśli, że nikt nigdy nie rozmawiał z panią...? Niestety rozmowa kończy się w ten sposób, że rodzic jest atakowany, przekrzykiwany, a na sam koniec i tak nie ma żadnego problemu, tylko rodzice są przewrażliwieni na punkcie swojego dziecka, a dziecko jest nadpobudliwe i najlepiej udać się z nim do psychologa. Tylko co będzie teraz, kiedy do szkoły idą 6-latki??? Najlepiej od razu mieć wykupiony stały abonament u psychologa dla dziecka i siebie.

Odpowiedz Cytuj
To nie mozna zrobic...... 11-06-15 21:48

....porzadku z jedna idiotka?

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 2 15-06-15 12:30

To nie jest łatwa praca. Stań jedna z drugą przed 20 dzieci i spróbuj utrzymać ciszę i porządek. Najłatwiej jest bezimiennie krytykować. Jesteśmy tylko ludźmi, każdemu mogą zdarzyć się trudniejsze dni. Wszystko jednak można wyjaśnić, porozmawiać, wskazać i nazwać problem. A "skazanie dziecka na pieklo w szkole" to nie w tych czasach. Dzieci doskonale znają swoje prawa i nie dadzą się skrzywdzić.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 15-06-15 15:15

Nie wiem, czy wiesz, ale p. Beata pracuje przy otwartych drzwiach, więc raczej niczego nie ukryje. A już na pewno swojego głosu. Drogi Rodzicu, przyjdź na zebranie i wyjaśnij sprawę! Najprościej jest skomentować bezimiennie. Masz wyjście, przenieś dziecko do klasy równoległej. Może będziesz bardziej zadowolona. WSTYD, żeby sprawy szkolne, wychowawcze załatwiać przez "dziwne" forum internetowe!

Odpowiedz Cytuj
WSTYD TO KRAŚĆ 15-06-15 17:31

Czyli, że można wyrazić swoją opinię o: urzędnikach, księżach, lekarzach, sklepowych, a o nauczycielach, którym powierza się własne dzieci to już nie? CÓŻ ZA OBŁUDA. Ja również nie znam tutejszych nauczycieli, a niebawem będę oddawał dziecko do szkoły i dzięki temu mam chociaż jakikolwiek zarys postaci nauczycieli.

Odpowiedz Cytuj
@ 15-06-15 19:13

......zarys nauczyciela okiem sfrustrowanego człowieka, ktory wyraża swoją opinię anonimowo- rzeczywiście wyrocznia!żenujące! nie lepiej bazować na własnych obserwacjach?! czy to forum jest w ogóle wiarygodne? czy przy wyborze partnera też korzystacie z vcity miłakowo? jeśli tak, gratuluję dojrzałości!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem