Sojusz tronu z oltarzem

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Przyszly trup 18-12-13 10:22

>>>>Burmistrz Miasta i Gminy p. Aleksander Gawryluk, informuje o zakupieniu przez Gminę gruntu na powiększenie naszego cmentarza parafialnego.

Odpowiedz Cytuj
Info 18-12-13 21:29

Informacja, to informacja !!!!!! I co z tego, że poinformował, myślę że to nawet dobrze. Ludzie - czy wy sobie nie potraficie odpuścić. Tylko w Miłakowie głupie trupy istnieją he he . Jak widać w innych gminach dzieje się inaczej. Naród inteligentniejszy, czy jak myśleć ???

Odpowiedz Cytuj
Pytam 19-12-13 14:00

To podaj gminę, która zakupuje ziemię od prywatnego własciciela i przekazuje kosciołowi na dzialalność gospodarczą.

Odpowiedz Cytuj
Info1 19-12-13 22:03

Zapomniałem dodać "żywe" trupy he he he

Odpowiedz Cytuj
Koko 20-12-13 23:41

Bujaj się z tym pytaniem / Ja chce spocząć na cmentarzu parafialnym w Miłakowie !!! Ale jeśli ??? nie było by gdzie pochować zmarłych, to pierwsze pretensje oczywiście do "Pana Burmistrza" byś rościł Wiem, ze tak ... Trzeba, więc mysleć perspektywistycznie i być przezornym mimo wszystko [hehehehehe]

Odpowiedz Cytuj
Do dupka powyzej 22-12-13 8:53

Osobniku o mentalnosci niewolnika - napisz skad sie wziales w Milakowie a powiem ci kim jestes.

Odpowiedz Cytuj
W odpowiedzi ,,, 24-12-13 0:07

... a żeś [hehe] jakie rozwinięcie tematu !!! Teraz już wiesz, że Twój wątek stracił sens !!! Nie ma o czym, więc dyskutować . Jak żes taki bystry, to powiedz lepiej skąd Ty jesteś nieudaczniku ???

Odpowiedz Cytuj
A nasi franciszkanie? 27-12-13 12:44

Kościół jednoznacznie opowiada się przeciw dyskryminacji ze względu na płeć, ale równocześnie dostrzega niebezpieczeństwo niwelowania wartości płci – piszą polscybiskupi w liście pasterskim, przestrzegając przed "ideologią gender". Jednak, jak informował "Tygodnik Powszechny", nie wszyscy hierarchowie mają w tej sprawie takie samo zdanie. Odpowiedzi na pytanie, dlaczego papież nie zabiera głosu w kontrowersyjnych kwestiach moralności i seksualności, Franciszek udzielił w uznanym za programowy wywiadzie dla jezuickiego pisma "Civilta Cattolica". Dał w nim jasno do zrozumienia, że nie ma potrzeby ciągłego mówienia o kwestiach nauczania dogmatycznego. - Duszpasterstwo nie powinno obsesyjnie skupiać się na przekazywaniu i narzucaniu wielu niepowiązanych ze sobą doktryn. Głoszenie misyjne musi koncentrować się na tym, co podstawowe, co daje natchnienie i bardziej pociąga, na tym, co rozgrzewa serce - powiedział papież Bergoglio. Wyraził przekonanie, że należy znaleźć w przedstawianiu stanowiska Kościoła w kwestiach moralności nową równowagę. "Inaczej - ostrzegł - konstrukcja nauki moralnej Kościoła może runąć jak domek z kart, może utracić swą świeżość i zapach Ewangelii".

Odpowiedz Cytuj
Sa przytomni biskupi! 28-12-13 11:32

Jak chocby biskup diecezji wloclawskiej, Mering: >>>Kanclerz nie czuł się kompetentny w wyjaśnieniu, jaka jest zasada, czy listy KEP należy obowiązkowo odczytywać z ambon, czy jest to pozostawione do decyzji biskupów diecezjalnych. - My działamy na zasadzie wytycznych, które przychodzą z sekretariatu episkopatu. W tej sprawie rzeczywiście przekazano, że jest to pozostawione do decyzji biskupa diecezjalnego - podkreślił. Sprawę zaleceń bp Meringa nagłośnił "Tygodnik Powszechny", który ujawnił maila kanclerza do proboszczów parafii, w którym przekazał list duszpasterski KEP i poinformował o dyspozycji ordynariusza. "Ponieważ wielu biskupów wyraziło do jego treści zastrzeżenia, przewodniczący KEP abp Józef Michalik pozostawił do decyzji biskupów diecezjalnych formę jego wykorzystania. Ks. bp Wiesław Mering nie zaleca lektury tego listu jako obowiązkowej, ale pozostawia jego treść do duszpasterskiego wykorzystania" - napisał kanclerz w korespondencji, cytowanej przez "Tygodnik Powszechny".

Odpowiedz Cytuj
X 05-01-14 11:47

Po duskusji albo raczej jej braku dochodze do wniosku, ze do tutejszej spolecznosci jak nic pasuje dawne znaczenie slowa "parafianin": >>>>(1.2) przest. człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. idiota[1]

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem