Tuzby

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Zyczliwy 30-10-14 18:42

Chciałbym wypowiedzieć się na temat tegorocznych wyborów samorządowych w Miłakowie. Stowarzyszenie Ojca Władysława Włodyki opisuje w swojej ulotce, że działa w duchu chrześcijańskich wartości. Chyba jest coś nie tak, jeżeli w ich organizacji są członkowie, którzy w swoim życiu należeli do niejednej partii politycznej. Szybko o tym zapomnieli. Szkoda, że kandydat na burmistrza, opisując swój życiorys nie podał lat swojego kapłaństwa. Nie dziwię się, że tym wszystkim kieruje miłośnik warcab.

Odpowiedz Cytuj
To zwykle ciuraki 30-10-14 18:59

O czym z takimi gadac? Zapomnial Zablocki jak sie stryjkowi I-emu sekretarzowi komitetu wyslugiwal i dzieki niemu zostal po zawodowce dyrektorem domu kultury. Zapomnial jak robil imprezy zeby mlodziez od kosciola odciagnac. A dzis? Nawrocony, trzeci zakon, jakies kolka rozancowe. Co taki miernota jest wart? Zwykly dupek. A proboszcz mu schlebia i go holubi. Dalej wybierajcie na radnego to oszolomstwo ze stowarzyszenia, ktore ukradlo nazwisko bogobojnemu Ks. Wlodyce. Na pewno bedziecie mieli drogi, chodniki i co tam jeszcze chcecie. Nikt wam tyle nie da ile Zablocki ze swoimi parobkami moze obiecac.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-10-14 22:21

Nie wiem czy to są wasze wypociny czy ktoś każe wam tak pisać. Wasze myślenie jest tak płytkie , że nie mogę się powstrzymać by kilku słów komentarza nie napisać. Jeżeli czytaliście ulotkę, a mniemam że tak to nie czepiajcie się czyjegoś wyznania czy pasji tylko spójrzcie na to , co jest napisane w rubrykach o wzroście płac i zadłużenia naszej gminy. To woła o pomstę do nieba! Jak można tak zadłużyć gminę nic w niej nie robiąc? Bo przez te osiem lat nic nie zostało zrobione oprócz kilku hucznych imprez, bo przecież ulice i chodniki robią zarządcy drogi np. wojewódzkiej lub powiatowej. Więc pytam na co te kredyty? Procentowe wzrosty w niektórych rubrykach mówią same za siebie więc dokładnie proponuję przeanalizować i dopiero oceniać ale nie tych którzy kandydują ale tych co przez osiem długich lat nie zrobili nic dobrego dla naszej gminy. A jeżeli jakakolwiek interpretacja obiektywna was boli to milczcie, ale milczcie mądrze.

Odpowiedz Cytuj
Tez wyborca 31-10-14 11:29

Bredzisz wyborca. I manipulujesz, zarowno faktami jak i liczbami. Lepiej zobacz jakie drogi zalatwili "radni" swoim wyborcom z gornego osiedla.

Odpowiedz Cytuj
New Age 31-10-14 12:26

Jeżeli jest tak jak życzliwy napisał. Obecna władza w Miłakowie staje na uszach aby nam mieszkańcom żyło się lepiej, to te wybory to tylko proforma. Mieszkańcy tłumnie ruszą do urn i oddadzą głos na obecnie panujących w hołdzie podziękowania bo przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Dlatego zastanawiają mnie wpisy ze strony zwolenników obecnej sytuacji, czyżby się czegoś obawiali ?, nie jest aż tak kolorowo. Ludzie z czystym sumieniem śpią spokojnie. Tylko słaby król otacza się słabszymi od siebie doradcami.

Odpowiedz Cytuj
Macie jakis pomysl....... 31-10-14 12:39

....na zmiany? Ciagle sie poruszacie w obrebie tcy samych nazwisk, Zablocki, ksiadz uwodziciel panienek /a moze to panienka go uwiodla/ i dzieciorob. Jesli tak bronicie wiecznych krytykantow to innym mozna promowac Pana Aleksandra Gawryluka. Ma 60% w pierwszej turze! No i oczywiscie wiekszosciowa koalicje w radzie. Reszcie zostalo poogryzac mu nogawki.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 31-10-14 12:54

No i co tu więcej dodać " reszcie pozostanie poobgryzać mu nogawki". Czyli co? Ci co liżą będą mieli dobrze, a ci co mają inne zdanie to zagnębić? To chyba za komuny było lepiej! Chyba żyjesz w innym wymiarze. A obecnemu burmistrzowi życzę z całego serca niepowodzenia bo jak dorwie się do władzy na te ostatnie dla niego przed emeryturą cztery lata to po naszej gminie nie będzie co zbierać.

Odpowiedz Cytuj
Och sieroto, sieroto.... 31-10-14 15:12

Nawet nie potrafisz poprawnie przeliterowac pieciowyrazowej, nieskomplikowanej frazy...Tepocie umyslowej mowie zdecydowanie "NIE!"

Odpowiedz Cytuj
Ortofob 31-10-14 15:14

Ogryzam czy obgryzam? Jakis rusofob pisze.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 31-10-14 18:29

Sieroto! Proponuję zajrzeć do słowniczka ortograficznego i sprawdzić. Dopiero wypisuj swoje mądrości. No cóż jaki pan taki kram.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://milakowo.istrefa.com

istrefa gmina Miłakowo | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłakowo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem